View Single Post
  #11722 (permalink)  
Vechi 27 apr 2015, 09:33:30
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de cristy28 Vezi mesajul
Emi,daca stiam ce contine,nu o luam,ma abtineam dar am mizat pe faptul ca sigur e integrala ,ca are culoare aia de verzui de la germenii de grau si parca mi s-au luat mintile si nu m-am gandit la zahar.Dar vorba ta,n-o fi foc,acuma faptu e consumat, maine ig < 30 si foarte usor seara si sper sa fie bine.
Mie mi se pare ca tu ai mancat cam putin azi,totusi...est iinalta si ai nevoie de mai mult,cred...oricum tu te cunosti si stii exact cum ti-e bine dar mi e mi se pare totusi putin.
Da,si eu am considerat ca era cam putin,si am bagat seara si o bucata de parmezan

Ali,bravo si aici!
Raport si eu 300 gr slabire,dar azi imi vin rusii asa ca..sper ca e mai mult de atat in realitate.Vom vedea sapt viit.Sper sa vad 68,dar sunt destul de multumita cum arat si acuma.
Bafta si o zi frumoasa!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
Alynuta (28 apr 2015), cristy28 (27 apr 2015), michellabfirst (27 apr 2015), Mihaela1006 (27 apr 2015)