Subiect: 9 months to go!
View Single Post
  #1181 (permalink)  
Vechi 25 aug 2012, 21:37:39
costina89's Avatar
costina89 costina89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2011
Locaţie: ....., Romania
Vârsta: 35
Date: 164cm, 99.3kg
Mesaje: 2.646
Aprecieri acordate: 1.424
Am fost apreciat(a) de 1.602 ori in 1.090 mesaje
Implicit Re: 9 months to go!

Citat:
Anterior postat de Laura Vezi mesajul
Jessik eu as vrea sa am picioare subtiri si fund mic, insa nu o sa am niciodata, in schimb burta si talia le lucrez usor eu sunt para. Lasa ca nu e mult cat ai pus, fiecare are ritmul lui, posibil sa retii si apa. Ai grij cu sportul, sa nu te suprasoliciti...ai intrebat medicul daca poti face sport? sa nu faci pana nu iti zice el
Mie o tanti la spital mi-a zis ca e sarbatoare miercuri Costina, ca eu nu stiam, nu am calendar de perete....pfff iti invidiez parul...al meu e ca sarma....si numai eu sunt asa dintre toti din familie, retul au parul matasos si fin, nu foarte des ca al meu....cred ca al meu s-a schimbat la pubertate, ca atunci am fost operata la plamani, si mi-au dat foarte multe medicamente si vitamine, ca la pui

pai si tu ai cezariana programata pe 29 nu?nici eu nu mai am calendar,l-a rupt Anisia,dar ma uit pe net mereu.Posibil sa se fi schimbat ceva de la medicamente,mai ales ca spui ca nimeni din familie nu il are asa,eh lasa ca sa sti ca asa moale si matasos cum e al meu cateodata il umplu de spuma ca sa fie si el mai batos,ca nu se aseza deloc cum vreau.
off inca o zi de caldura infernala,poaate de luni se mai racoreste putin ca deja nu mai pot...azi am crezut ca ma sufoc
Răspuns cu citat