Subiect: 9 months to go!
View Single Post
  #1189 (permalink)  
Vechi 26 aug 2012, 08:48:21
costina89's Avatar
costina89 costina89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2011
Locaţie: ....., Romania
Vârsta: 35
Date: 164cm, 99.3kg
Mesaje: 2.646
Aprecieri acordate: 1.424
Am fost apreciat(a) de 1.602 ori in 1.090 mesaje
Implicit Re: 9 months to go!

Citat:
Anterior postat de Laura Vezi mesajul
Nu ma pot plange, e tare harnic, si imi face de toate, ce nu-i place, e sa spele vase.......in rest de toate Ma bazez pe el in urmatoarele saptamani sa imi fie alaturi cu tot ce am nevoie
Super oferta Jessik, si mie imi era groaza de mutat, dar asa incet le terminati.....Costina si aici la noi sunt SH de mobila, si noi am luat o canapea super, ca noua cu 350 lei.....cauta pe net, eu asa am gasit magazine in Cluj care au foarte multa mobila SH.
Astia in buzau nu cred ca au.
Al meu sot e terorizat ca trebuie sa stea cu cea mica cat sunt in spital...nu stiu cum o sa se descurce,e sarcul ingrozit ca daca o va apuca plansul dupa mine e jaleeee mare...plus ca nu stiu cum va veni a mine la spital,ca na'cu cine lasa fetele.....plus ca nu il lasa sa intre cu ele in maternitate daca ar fi sa le ia cu el...chiar nu stiu cum o sa facem

Citat:
Anterior postat de jessik Vezi mesajul
ne tot asezam pe toate canapelele is asa ciudate aici.. f vechi asa vintage haha, dar asta mi-a placut mult..cu tot cu fotoliu 50$ e super.. o sa fac poza.
nu ma bag la chestii grele .. am multe maruntisuri.. eu cu chestiutele mele..
ca asa mobila nu am multa.. nu e ca in romania.. ai numai ce e nevoie.. inca o sa scapam de canapeaua veche ca e lunga.. si un suport de tv ca e prea mare... in rest un birou mare, o masa, 2 copuri mici cu sertare, si o chestie inalta cu rafturi.alt suport mic de tv
pt ca la apartamentele inchiriate, este mobila de bucatarie, de baie, si in loc de dulap de haine e dressing.plus arazaz frigider, masina de spalat sunt de aici.. si asa o sa avem si dincolo.plus 2 paturi
deci obiecte mari nu avem.
pana joi tre sa mutam totul... si sa spalam.. curatam.. etc.. la urma vin niste oameni pt curatat mocheta.. si gata...
eu sunt satula de mutat....prima data m-am mutat in bucuresti d ela 3 camere la 2,apoi am venit in buzau cu chirie la curte dupa un an ne-am mutat in casa noastra(a socrilor),sper s anu ma mai mut decat o singura data...m-am saturat de atat impachetat si despachetat....nu stiu cum sunteti voi dar la noi snt o multime de maruntisuri,plus haine cu sacii....cateodata imi vine sa le arunc cat colo.Plus ca mai sunt si copii....s avezi acolo teroare,jucari...hainute,accesorii....un tir imi trebuie daca vreau sa ma mut


eu tot caut un scaun de masina pt Anisia si nu gasesc nimic mai ieftin SH si e urgent ca trebuie sa il iau pana nasc...offf....
Răspuns cu citat