View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 04 apr 2012, 18:31:08
ocsanel's Avatar
ocsanel ocsanel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 feb 2012
Locaţie: zurich, Switzerland
Vârsta: 45
Dieta: principiile montignac, mincam sanatos
Date: 155cm, 84.3kg
Mesaje: 595
Aprecieri acordate: 11
Am fost apreciat(a) de 9 ori in 8 mesaje
Implicit re: Jurnal niculina04

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
of dragul meu jurnal sunt ff supi .......sa iti povestesc si tie ultima traznaie a buburuzei mici:SI-A TUNS PARUL ,sunt numai firicele pe jos.................dc d-zeu nu ii da si ei un pic de"cumintenie" in fiecare zi face cate o boacana........................
ma simnt asa de balonata ca nu mai poottttt,oare dc?
Buna ziua si casutei tale Niculina, si mie imi place casuta ta cu lacramioare si meniul e foarte bun, dar balonarea poate fi de la iaurturi si conopida, vezi si tu poate le scoti o zi si vezi, eu am scos iaurturile caci nu-mi priesc ba chiar ma ingras de la ele chiar si cele degresate. Daca iesti balonata des poti bea ceai de fenhel, la sigur ca este la voi sau daca nu marari oparit se da si la bebelusi .
Lasa scumpica ca parul creste , te inteleg ca supararea mai mare e ca le face bune in fiecare zi si strica farmecul cu lucrurile astea, si eu ma mai incui in tualeta sa ma calmez citeodata ca simpt ca-mi iese foc pe nari
__________________
Jurnal Ocsanel
ocsanel, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1965 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1448 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 674 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]