View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 07 iun 2012, 21:58:29
StefaniaXtr's Avatar
StefaniaXtr StefaniaXtr este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 iul 2011
Locaţie: Drobeta Turnu Severin, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Am decis sa incerc Dieta Dukan + sport, dupa ce termin cu alaptatul
Date: 170cm, 63kg
Mesaje: 403
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Stefanai XTR - o mamica fericita

Salutare!

Azi mi-am dat seam aca de 3 zile n-am mai scris nimic pe aici, dar trebuie sa ma intelegeti deoarece am plecat de la Bucuretsi la Dribeta si mi-a luat ceva timp pana m-am reacomodat cu orasul, am reusit sa-mi aranjez si eu lucrurile prin casa si sa stabilesc unde sa-i fac baie lui Stefan, unde sa-i pun patutul, unde sa-i stea hainutele etc.
Luni, pe 04.06.2012 am ajuns si eu in Dribeta dupa un drum ce simtema ca nu se mai termina. Am plecat pe la pranz din Bucuresti si am ajauns aproape de oar 20:00 in DTS deoarece a trebuit sa oprim de multe ori pe drum, mi s-a facut si mie rau, era pre acald in masina si multe alte incoveniente specifice calatoriei cu copil mic.
Marti am iesit pentru prima data la plimbare cu copilul si deja ne stie jumatate de oras ca suntem parinti si ca avem un copil minunat.
In plus am ajuns la concluzia ca nu e bine sa o las pe soacra mea sa imi spele copilul deoarece nu stie sa-i faca masaj si nici baie (il trateaza ca pe castravete).
Eu am rugat-o sa vina s ama ajute sa car apa, deoarece eu nu pot sa car (din motiv de operatie0, iar ea a vrut sa se ocupe de baie in totalitate.
Asta seara (07.06.2012) i-am facut eu baie si copilul meu se simte minunat.
Cam atat.
Miscare - doar plimbare prin oras
Masa - meniu cu alimente sanatoase