View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 01 aug 2012, 21:21:37
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Mandra de sportivii romani

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul
Ralucel imi place semnatura ta
Multumesc, esti prima care imi spune.

Da, ce valoare... ma gandesc cu multa umilinta cata munca e in spatele sportivilor... si imi pare rau ca nu se acorda mai multe minute de audienta rezultatelor acestor oameni superbi, muncitori si talentati la stirile sportive de la anumite canale TV... asta nu arata decat ca marea majoritate a romanilor apreciaza in continuare singurul sport care presupune alimentatia caracteristica romanilor, inafara de shaorma, mici si gratare, berea si semnitele... fotbalul... asta e cadrul general, din nefericire... acum ar trebui toata atentia indreptata asupra lor...

In plus, mi se pare ca altfel erau percepute de popor evenimentele de o astfel de amploare din perioada anului Nadiei... pana prin anul 2000... s-a plafonat puternic lumea... mare pacat... de asta mi-am ales semnatura... eu nu am uitat.


Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul
Mai avem 2 medalii (una de bronz si una de argint la haltere)

Abia astept ziua de maine... finala la aparate.

Te pup Marina.
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat