View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 09 nov 2010, 17:23:29
micutza1's Avatar
micutza1 micutza1 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 oct 2010
Locaţie: Atena, Grecia
Dieta: Dieta personalizata si mult sport !
Date: 160cm, 66kg
Mesaje: 489
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Wink Re: Ce apreciezi la partenerul de viata?

Well .. sa rspund si eu ? intrebarea asta mi-a dat de gandit... Iubesc ca atunci csnd dormim mereu ma tine in brate si ma saruta chiar si-n somn .. iubesc ca atunci cand se trezeste sa bea apa ma intreaba dca vreau si eu, ca atunci cand vine in par inapoi imi spune mereu un te iubesc . Iubesc la el faptul ca ar sari si in foc pentru mine , ca intelege ce am nevoie fara sa ii spun si iubesc ca atunci cand vorbeste despre mine altora apare iubirea aceea in ochii lui , admiratia .. este cel mai incredibil lucru ! Si apreciez k imi suporta gelozia nebuna ... ca rade atunci cand eu tip .. ca nu mi da motive de gelozie cu toate ca este un barbat incredibil de frumos si dc se intampla sa ma apuce nebuniile fara motiv imi spune lucruri frumoase cum ar fi : tu esti sufletu meu pereche si nimeni nu se va compara cu tine ! Al meu iubit ma face sa rad ca nimeni altcv ,,, il admir .. il iubesc .. si chiar cred k e sufletul meu pereche : un barbat sincer onest corect muncitor frumos ambitios.. si lista continua ...
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...pune-7013.html
crede in tine ... iubeste-te ... incurajaza-te ... fi mandra ... ceilalti te pot abandona, insa TU trebuie sa lupti mereu pentru TINE ... pentru cea ce vrei!!!
Răspuns cu citat