View Single Post
  #121 (permalink)  
Vechi 30 iun 2009, 19:42:21
skiny katy's Avatar
skiny katy skiny katy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 iun 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: hipocalorica
Date: 174cm, 108kg
Mesaje: 263
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Cum sa slabesc 40 kg?

draga mishuta regimul acesta pe care l-am inceput este drastic dar am motivele mele pt care m-am apucat de el(pe 6 sept se marita prietena cea mai buna si sunt domnisoara de onoare) si sunt sigura chiar daca il tin pe timp limitat si apoi maninc hipocaloric nu voi pune la loc!daca te tii de sport si dupa terminarea regimului nu maninci din nou ca purcica nu ai cum sa te ingrasi.de fapt trebuie urmat un regim de viata sanatos si eu am ales sa incep cu disociat .oricum disociatul este mult mai sanatos decit regimul cu sirop de artar,ciorba de varza etc niciuna dintre noi nu-si doreste sa puna la loc ce a dat jos si efectul yo-yo apare datorita faptului ca dupa un regim mai drastic cu kg pierdute te apuci sa maninca ca inainte de regim ,evident nu este solutia.trebuie educat un mod sanatos de viata .eu la 18 ani aveam 56 de kg la 175cm. am dat la facultate m-am mutat in bucuresti si am descoperit gatitul (m-au pasionat mai ales dulciurile) rezultatele :am aj la 100 kg nici mie nu-mi vine sa cred dar aleg sa urmez acest regim de inceput si apoi incet incet reintroduc in alimentatie nutrientii necesari.si ff mult sport cit despre pastile de slabit si alte minuni cu care ne amagesc farmaciile nici nu vreau sa aud! multa bafta fetelor
skiny katy, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.