View Single Post
  #1219 (permalink)  
Vechi 10 nov 2011, 08:47:24
lacra81's Avatar
lacra81 lacra81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

Citat:
Anterior postat de magdaT Vezi mesajul
Neatza!

Am doua vesti: una buna si una proasta, normal.
Vestea buna e ca ieri am avut o megasupriza. Cantarul m-a iubit rau de tot si mi-a aratat 78 kg . Eu nu mai inteleg ce se intampla cu mine. Vineri, inainte de un weekend in care am fost pusa la grea incercare, aveam 79 kg. Din weekend m-am intors cu 0,5 kg in plus. Insa ieri, miercuri, am inregistrat 78 kg. Record!!!! Daca voi aveti vreo explicatie, o ascult cu interes.
Vestea proasta e ca de alaltaieri seara am un copilut pirat. Si-a spart aracada . Am ajuns in 3 minute la urgenta si din fericire am scapat de cusut. I-au pus numai niste chestii lipicioase care sa tina acolo. Si apoi i-au pus un bandaj deasupra sprancenei si un pic al ochiului. Sper numai ca ii va trece repede si ca nu ii va ramane cine stie ce semn. Am zis ca daca o sa ramana cu semne pe fata o sa munceasca parintii pana o sa le sara capacele si o sa-i facem operatie estetica .
offf..bine ca nu s-a intamplat altceva mai grav
Citat:
Anterior postat de kisa Vezi mesajul
Sau poate nu! Am intalnit si vazut multe persoane cu cate un semnulet care "facea toti banii" ca sa zic asa!
da ..si eu
ms de vizita ai jurnal
__________________
jurnal
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].