View Single Post
  #1229 (permalink)  
Vechi 26 apr 2011, 21:14:45
yoyo2708's Avatar
yoyo2708 yoyo2708 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 02 feb 2011
Locaţie: Galati/Cappella Maggiore, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Rina's 90
Date: 163cm, 75.6kg
Mesaje: 1.260
Aprecieri acordate: 9
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj VI)

Citat:
Anterior postat de Anita Luca Vezi mesajul
hai atunci sa ne apucam de slim peste vreo 2 zile cand termin si eu cu rusii daca vrei....nu de alta da e mai usor in doi
Da ai facut slim pana acum?Eu credeam ca e flaore la ureche,dar serios vorbind eu nu ma simt in stare sa il fac...prefer sa satu 2 ore pe banda decat juma de ora slim...sau sa ma apuc si de hip hop abs,cu toate ca nu prea imi ies dansurile lu shaun...dar slim nu prea cred...si daca partea intai e asa ...celelalte ...incearca ,si ai sa vezi
Citat:
Anterior postat de alize Vezi mesajul
Buna seara dragele mele!vin la raport...iar am mancat ce am apucatAlynutzo ti-l las pe mana maine zi de apa,sper sa reusesc cu atatea bunatati in casasi sa ma fac fetita cuminte
Am vorbit cu Ana(Anason);va pupaceste pe toate si ii e dor de voi.I-am spus ca noi tinem maine ziua de apa si a zis ca incearca si ea
Buna iubita...eu nici nu indraznesc sa te judec,ca si eu am dato-n bara ,dar eu de azi m-am redresat si cu dieta si cu sportul...eu zic sa te gandesti bn la ziua de maine,ca nu are rost sa tii juma de zi apa si apoi sa te bagi toata in frigider...
__________________
Non abbiamo tanto bisogno dell'aiuto degli amici, quanto della certezza del loro aiuto.