View Single Post
  #124 (permalink)  
Vechi 02 sep 2012, 10:53:44
mariana34's Avatar
mariana34 mariana34 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 08 iul 2012
Locaţie: Baia Mare, Romania
Vârsta: 46
Date: 168cm, 87kg
Mesaje: 530
Aprecieri acordate: 1.298
Am fost apreciat(a) de 1.208 ori in 298 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna, fetelor!
Bine ati revenit fetelor: Ella, Adriana si Anes. Am fost la cumatrie aseara, si in general am fost cuminte, dar obositor, fata tare greu a vrut sa adoarma, dupa ora 1. Am fost cuminte, zic eu, ca am baut doar apa si am mancat 4 sarmale mici in frunza de vita, 2 lingurite de inghetata si friptura cu salata de varza. Ne-am intors acasa pe la ora 4, pana m-am pus la somn cred ca s-a facut 5 si la 8.40 s-a trezit fata, deci gata cu somnul.
Poze am sa pun cand am sa primesc, ca eu cu telefonul am facut doar fetei.
Angi, imi pare rau ca esti bolnavioara, sa ai grija de tine!
Claudici, am asa emotii cu cresa, sotul nu este de acord....... acum eu vreau sa se obisnuiasca si sa speram sa fie bine. Nici noi nu prea inaintam cu olita, dar mergem inainte, poat, poate, intr-o zi.
Feli si Ali, mult succes in noul an scolar si sa va dea DD multa rabdare cu elevii.
mariana34, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2107 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1074 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat