View Single Post
  #125 (permalink)  
Vechi 04 aug 2011, 17:44:29
orhidee's Avatar
orhidee orhidee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal Eva 9 - Coltul liric: "Ordine si disciplina"

Citat:
Anterior postat de eva 9 Vezi mesajul
orhidee, floare frumoasa, ti am vazut pozele... esti incredibil de frumoasa si tanara!!! pe langa ochi si trasaturi, de femeie dulce, ai un ten superb! te felicit ca ai stiut sa-ti prezervezi tineretea, inocenta pe de-o parte si caldura sufleteasca.. ca esti o femeie care zambeste mult... nici nu ma mir ca toata familia ta asculta de tine!!! sotul tau pare cu cativa ani mai in varsta ca tine... parerea mea, e ca asa si trebuie... soricelul meu e mai mic ca mine sper sa ma mai iubeasca si cand am sa fiu batrana si ridata inaintea lui
deci te felicit!! te felicit ca esti frumoasa, ingrijita, ca ai o familie superba, 2 copii frumosi (daca mai eram singura mi-l trimiteai pe fi-tu??) si mereu informata! te admir sincer!
iti doresc sa te bucuri de tineretea copiilor tai impreuna cu ei!!!
felicitari parintilor tai, pentru nunta de aur! sa fie sanatosi si sa mai aiba parte de-o nunta de aur! acelasi zambet il gasesc si pe fata mamei tale, de asemenea o femeie deosebita!
Eva... m-ai emotionat ! Iti multumesc pt cuvintele frumoase!
Sunt asa pt ca sunt o femeie fericita... care si-a gasit fericirea in ultimii patru ani...
Sotul meu este mai mare ca mine cu 10 ani... sunt la a doua casatorie... prima a durat 22 de ani... atati ani mi-au trebuit sa spun stop ! Si bine am facut! Ma felicit ca am avut curajul sa renunt la o casnicie nociva... singurul regret e ca nu am facut-o mai repede!
Pe sotul meu actual l-am cunoscut pe net... eu sunt fetita lui... ma iubeste si ma ocroteste asa cum nu a facut-o nimeni niciodata... marseaza neconditionat la toate nebuniile mele... de aceea sunt o femeie extrem de fericita! Si eu il ador pe el si singurul nostru regret e ca nu ne-am intalnit mai demult... Suntem cu adevarat suflete pereche... gandim la fel... avem aceleasi gusturi... simtim la fel...
Ce e cel mai frumos in povestea noastra de dragoste este faptul ca ai mei copii au devenit copiii nostri... pe fetita a si adoptat-o, pe baiat nu a avut posibilitatea legala s-o faca...
Apropo de baiat... daca erai singura... ti-l trimiteam pe Andrei...
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].