Subiect: Jurnal just21
View Single Post
  #126 (permalink)  
Vechi 22 aug 2011, 14:51:58
just21's Avatar
just21 just21 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 29 aug 2010
Locaţie: somewhere, Romania
Vârsta: 30
Dieta: ...
Date: 162cm, 60.5kg
Mesaje: 1.858
Aprecieri acordate: 10
Am fost apreciat(a) de 33 ori in 30 mesaje
Implicit Re: Jurnal just21

Citat:
Anterior postat de CrisetenO Vezi mesajul
Buna fetelor!

Deci in primul rand, voi sunteti inca in crestere. Nu in crestere ca la 12-15 ani, ci in crestere adica la maturizare. Forma corpului vostru se va mai schimba inca in urmatorii ani, pentru ca se schimba comformatia de la adolescent la femeie. Deci, fetelor, nu exagerati prea tare: schimbarile vor veni incet dar sigur.

Acum cu privire la picioare: lasati-va de stepper, bicicleta, stair-climber, sau orice aparat in care impingeti cu picioarele. Aceste aparate va cresc muschii, si mai ales muschii coapselor, deci bineinteles ca veti avea picioare groase. Ce va trebuie voua sunt exercitii de intindere a picioarelor gen pilates, turbo jam sau aerobic. E bine sa inotati, nu sa mergeti la alergat, si orice forma de arte martiale e buna pentru picioare.

Va pup dulce, nu va faceti rau singure! Cu mult drag,
Cristina
Multumim pentru sfaturi! Sa stii ca ma ajuta foarte mult sfaturile tale.Ce parere ai despre tae-bo?Te subtiaza la picioare sau face mushi?..Eu am muschi dar si putina grasime pe ei..aaa si ce stiti despre Callanetics??Am citit pe ceva site ca e bun pentru picioare..Merita incercat?
__________________


Ultima dată editat de just21; 22 aug 2011 at 14:55:42.