Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #1263 (permalink)  
Vechi 12 apr 2012, 18:01:12
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
iubita sunt olteanca din Dr Tr Severin,dra merg in nordul MH la mama la tara
Am facut ieri totul luna si dupa o ora era totul abrambura prin casa,azi mai scosai si haine prin casa ,trebuia sa aleg ce iau la mine si tre sa trec sa pun totul la loc
aveam 2 kg peste in frigi si dc il opresc cand plec tre sa-l pregatesc p^t drum pe tot si pt cina( noi papam 500 g la masa)...........mai am un picut si lesiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn.
o mie de bizuuliciiiii
Am inteles, din sud deci
Ce sa zic tu scumpa... spor si pe mai departe... nu esti singurica, si eu trudesc pe branci aici... s-a luat apa de vreo 40 minute si am zis sa vin umpic sa va raspund... dar a venit acum 5 minute, ce bine... daca nu, o incurcam Acum ma pot reapuca
Sper sa te descurci... Nu am inteles exact de ce papati exact 500g... cum stii tu mai bine, sper sa ii dai de capat si sa le rezolvi pe toate, multa rabdare si spor de aici de la mine, iti trimit in zbor si cativa pupici sa-ti treaca oboseala
Am plecaaat!
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]