View Single Post
  #12635 (permalink)  
Vechi 24 oct 2012, 08:42:46
redeeadoo's Avatar
redeeadoo redeeadoo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2011
Locaţie: BUCURESTI, Romania
Vârsta: 34
Date: 168cm, 74kg
Mesaje: 862
Aprecieri acordate: 345
Am fost apreciat(a) de 469 ori in 317 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna dimineata!
Inca putin si plec acasa, direct la oala sar,trebuie sa gatesc ca nu am nimic gatitCe gospodina sunt eu
Nu mi-am terminat inca vizitele la domiciliu, mi-am vizitat o parte din slabute, celelalte raman pentru acasa, in maxim o ora juma'Acum trec sa imi inchid casa si monetarul pe aici.

Nu ma simt extraordinar, am niste arsuri ingrozitoare la stomac si am ceva ametelei, adevarul e ca sunt cam infometata, am luat cina foarte devreme ieri....Poate de-asta.
Am avut o noapte destul de grea....Dar am terminat, sunt libera azi si maine, nu am treaba

Pupici!Ne auzim mai tarziu putin!Acum ies ca se trezesc clientii si eu nu am inchis inca ziua de ieri

O dimineata insorita sa aveti!
Buuuuuuuuuuuuuuuuna dimineata, de pe plaiuri innorate , ...sa vina soarele ca il asteptam
eu iti recomand sa te odihnesti si sa
te pupic draguta
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=VDK5P...0eMerYgOrEwx7Q
Doar prezenta iubirii in viata noastra ne intregeste si ne face umani.
redeeadoo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2009 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1492 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]