Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #1266 (permalink)  
Vechi 12 apr 2012, 22:42:42
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul


Neata frumoasa Dienuta,
Multu de imagine
Vad ca esi verde... ai ajuns acasa si nu te-ai pus la somn? Eu as fi adormit in papuci de cum as fi ajuns
Si am observat ca ai deja 10.000 mesaje, umpic peste chiar... Ce tare
Te pup si iti doresc o zi minunata
Ralucel, draga de tine!
In papuci dormeam si eu, am ramas conectata de pe telefon.Am ajuns acasa, am trecut la "lopatat, vorba tatalui meu (am luat md ) si imediat la somn Si uite asa am avut o zi leneeeeesaaaa....Azi mi se potrivea The lazy songAm dormit vreo patru ore si juma', apoi am luat pranzul cu iubi si am trecut iar la pat.Nu am mai adormit dar am stat ca leguma Mai mai s aintarzii la munca din cauza asta: am facut sportul pe ultima suta de metriDar am scapat cu bine, nu am intarzia

Maine ma asteapta o zi greaMa apuc de prajituritAsa ca pe aici nu o sa dau decat dimineata, ala apel , sa va salut si sa va pup de zi buna!!Maine vreau cozonaci babani, de urgenta!!Daca nu ies asa, ii joc in picioare

Dap, am strans cateva mesaje:d Nu tin eu cont de asta dar tot m-am mirat si eu cand am vazut.

Te pup draga mea Ralucuta!Sa ai o zi minunata maine!Ai grija de tine si sa ne auzim cu bine!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]