View Single Post
  #127 (permalink)  
Vechi 16 mai 2011, 20:02:40
Alesiana's Avatar
Alesiana Alesiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 20 ian 2010
Locaţie: Sibiu, Romania
Vârsta: 45
Dieta: vegetariană
Date: 165cm, 65.7kg
Mesaje: 928
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnalul meu...Alesiana

Ciao, Cami!! Da, sunt obosita dar in ultimii ani cand spui numele meu se intelege si obosita. Si prostia pe care o fac e ca alerg in prea multe parti, cand e careva bolnav din familie....eu dau telefoane , eu fac programari, eu alerg in dreapta si-n stanga...crede-ma cateodata mi se pare obositor sa fii femeie...coafor, manichiura,pediuchiura, la serv sa-ti faci treaba cat mai bine, la cabinet rabdare cu toata lumea ca doar.....platesc oamenii...., apoi dieta...na, stil de viata...mai trebuie sa gatesc si diferentiat pt sot cand am musafiri nu mai vorbim...si uite asa...si sa mai am si energie pt sport...cateodata mi-e lene sa-mi spal parul...si-mi zic ca ma tund scurt,ca ar fi mai usor de aranjat asa daca vreau bucle ..pune bigudiuri... sau ca ( de atatea ori ma gandesc la tine) de as fi in Canada as face economie de timp , acolo infrasturctura e asa cum trebuie.Te pusic, ma bucur ca esti la mijloc, acuma de maine trebuie si eu s-o iau pe calea cea buna. Tu acuma tot dupa principiile Toscai te ghidezi? Sau?
Te pusic si te imbratisez cu mult drag !
__________________
Jurnalul meu...Alesiana