View Single Post
  #127 (permalink)  
Vechi 04 aug 2011, 17:56:21
orhidee's Avatar
orhidee orhidee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal Eva 9 - Coltul liric: "Ordine si disciplina"

Citat:
Anterior postat de TinAlexa Vezi mesajul
Aici sint fetelor, Maria nu mai spun nimic sa iti traiasca si baiatul al meu are numai 12 ani

Eu astazi am mincat iarasi foarte mult
dimineata am mincat 2 oua fierte + brinza cu smintina
la prinz am mincat o mincarica din vinete si dovlecei si sos de rosii la cuptor + ardei
gustare 2 patratele de ciocolata + 1 lingura dar nu plina pireu de alune
Cina salata de varza + sardine + + 2 chiftele de dovlecei copti pe tigaia de clatite fara ulei+ iaurt cu fructe de padure si frisca

Ma simt frustata ca am intrat intr-o perioada in care vad ca sint agitata, pofta de dulce
Nu stiu ce fac rau, azi am fost si mi-am cumparat magneziu si mai am o mica problema am gaze si m-am saturat de ele, seara sint balonata, dar nu stiu de ce
Nah cam astea sint vestile despre mine.
Alesiana te pupic nu sint suparata pe nimeni, ma bucur ca esti in actiune.
Multumesc, Cristina! Sa-ti traiasca si copiii tai si sa te bucuri de ei! Inteleg ca si tu ai pereche! Mie mi se pare cel mai frumos asa... sa ai pereche!

Am vazut (dupa data nasterii) ca esti geamana de-a mea!

Am cautat poze cu tine... dar n-am gasit... Mi-ar fi placut sa te vad...

Spui ca ai mancat f mult... ai incercat sa-ti calculezi caloriile sa vezi ce iese? Eu in privinta asta nu-i dau ascultare lui Montignac si imi insumez caloriile mancate intr-o zi...
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].