View Single Post
  #1291 (permalink)  
Vechi 12 iul 2011, 21:17:09
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: "Slabutele" din Italia

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Ei...am lipsit de pe forum , nu am mai stat ca inainte. dar ma refeream ca in casuta aici nu am mai trecut de mult rusinica
Eu sunt asa si asa... nu pot sa zic chiar bine, dar mergem inainte.
Caldura asta ma omoara in plus...
Ei, mai sunt fete de la roma din ce am vazut dar nu sunt asa active
eu te astept pe tine. sper sa reusesti sa ajungi inainte sa pleci in tara
Ce se mai aude de "marele plan", apropo?
pupici
Maretul meu plan si birocratia din RO m-au bagat intr-odepresie de m-am speriat singura..deaia am lipsit in ultimul timp,nu mai vedeam cale de iesire,toate usile mi se inchisesera in nas,primeam raspunsuri numai de "NU,NU SE POATE",si uite asa am intrat in stand byParca mi s-a stins ceva,motorasul care ma tinea alimenta cu veselie,optimism si pozitivism
Noroc ca de ieri se vede un spiraglio di luce si pt mine..si am reintrat aici din nou,ca departe de voi nu ma poate tine nici depresia,nici Papa
Oricum,casa e aproape gataMai lipsesc lucrurile de baza,cum ar fi apa,curentul si gazele,deaia m-am suparat..ca ne-au dat avize si acceptul sa incepem casa,si cand e aproape gat ne anunta ca nu mai pot sa ne dea curent,ca nu stiu ce lege de guvern a iesit ca se face recensamant si nu se mai dau avize..Ma rog,am rugar,am imlorat si la urma am amenintat,crede-ma ca eram in stare sa le pun o bomba la primarie,asa prosti sunt astia ce ne conduc,practic refuza bani la buget,si pe urma ne mai plangem de saracvia romanilor,de starera strazilor etc..Se pare ca amenitarile au avut efect..mai ales ca suntem de partea legii si a dreptatii,si ei a abuzurilor de tot felul
Pe urma se mai adunasera si altele..nu am suportat si era sa o iau razna..noroc ca am psiholog la domiciliu
Tu ce problemute ai?Stai bine cu sanatatea?Cu serviciul?Tot la doamna aia cu bijuurile,si la biroul ala?
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat