View Single Post
  #12919 (permalink)  
Vechi 29 apr 2013, 20:17:54
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

apropo de veme, si aici e racoare , au fosyt unele zile caldute, acum iar nori si frig, ieri am vrut sa iesim putin,, si afara cu carutul, picura, in plus batea si vant rece. am afcut stanga imprejurio, am mers cu masina, ma niste cumparaturi.. mi-am cump biberon, ca poate am nevoie cand mai merg undeva.. am facut si proba.. m-am muls dintr-uns an, aveam cam 100 ml.. si i-am dat , prima oara, nu prea stia sa suga, apoi a terminat in 5 minute. eram fericita,, a zis sotul pai pompeaza-te si noaptea pastrezi sticla, si nu mai stai cu el o ora.. dar aseara la cat de flamand era.. mi-am golit sanii, si deja curgea mai greu,.. m-am saturat. dar el tot se maraia..chair si dupa 130 ml.. l-am pus pe pieptul meu, si el iar cauta tzatat, ma sugea de piele,. i-am mai dat iar tzata, si dupa 5 min era fericit.haha.. s-a mai smiorcait el.. cred ca il durea burta.. intr=un final, l-a mai tinut tati si a adormit pe burta lui, infasat.. a dosrmti de la 12 la 3 noaptea.. dar apoi alte treziiri, asa adormea.. dim. am vrut sa ma pompez.. el iar plangea.. la san adormea.. mrr.si tot ASA cu pauze 2 ore.. acum doarme bustean..tot ii curg ochisorii.. si e putin infundat la nas.. sa avd ce zice doc.. ca nu cred ca ii da vreun tratament.. ma enervez ca eu dau vina pe sot, ca il scoate din masina fara s ail acopere, si poate respira aer rece, ca e cam racoare aici..el zice ca nu conteaza ca nu e minus grade.. ca daca nu respoira prin paturica,,ca a racit din alte cauze.. bla bla.. nicicum sa nu zic ca el face ceva rau..
__________________
inceputul e greu
Răspuns cu citat