View Single Post
  #13 (permalink)  
Vechi 22 apr 2010, 22:54:58
myr3lush's Avatar
myr3lush myr3lush este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: Valencia, Spania
Vârsta: 33
Dieta: momentan nu tin nici o dieta :-ss ,doar ca nu mananc dupa ora 6 seara
Date: 156cm, 49kg
Mesaje: 49
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile jurnalul meu [MYRELUSH] :)

Deci...cu ce sa incep?...Mi-am facut acest jurnal pt ca vreau sa scriu in fiecare zi (aproape) ce am mancat,ce am facut...
Eu sunt in Spania de 2 ani,la iubitul meu cu care sunt de 4 ani jumate (12.08.10 facem 5 )...Suntem aici cu familia lui si muncim la ...cules de fructe(portocale,mandarine,caise,struguri,depinde de sezon).Nu e o munca foarte frumoasa,e plictisitoare si mie una mi se pare si obositoare ..Dar asta e...De cand am venit aici am inceput sa ma ingras ,pana in prezent cand de la 48 de kg am ajuns la 58 .Nu mi-a venit sa cred cand m-am urcat pe cantar si am vazut 58 ...TOate hainele imi vin aiurea acum ,nu imi mai place nimic,d-aia nici nu imi mai cumpar pana nu slabesc
Am celulita (aveam si inainte,dar putina ) si vergeturi(d-astea nu aveam),ce mai ,rau de tot...Si pentru ca m-am saturat sa mi se spuna intruna ca sunt grasa ...si m-am saturat sa ma uit la altele slabe si cu abdomen plat ...M-AM DECIS CA E TIMPUL SA IMI SCHIMB MODUL DE A MANCA
Am inceput sa tin dieta de sambata trecuta...
Si de atunci mananc in fiecare zi la fel .
Astazi mama-soacra a facut salata beouf_(nu stiu cat de bine am scris),e mancarea mea preferata...si simteam ca mor daca nu iau si eu macar un pic ...Dar m-am abtinut..si nu am murit .Nu mai zic ca face fel si fel de prajituri si miroase prin toata casa,dar nu am ce face,mi-am propus sa slabesc si asta am de gand sa fac!Vointa e cea mai importanta intr-o dieta
am incercat sa imi calculez caloriile dar;nu inteleg prea bine care e treaba _nu stiu exact cate grame de capsuni;de exemplu;mananc sau mai stiu eu ce__si unele alimente pe care le mananc eu aici nu le gasesc in lista!

Astazi nu am fost la munca ;pentru ca a plouat ;si nu m_am simtit asa __slabita _dar cand mergem la munca mi se face foame rau si ma simt __aiurea;nu am chef de nimic (of;a naibi tastatura;nu stiu ce are ;nu mai merg semnele bine;d_aia scriu asa )
Ma bucur ca am gasit acest forum;parca acum cand vad ca atatea fete se lupta cu kg in plus ;am si mai multa vointa! sper ca paste vreo cateva luni sa pun si eu niste poze cu mine slabutza

a inceput un film horror
pe maine :* pa;pa!