View Single Post
  #13 (permalink)  
Vechi 12 mai 2010, 11:45:03
Sibel H's Avatar
Sibel H Sibel H este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: .... ....., Romania
Dieta: Atkins
Date: 158cm, 47.35kg
Mesaje: 955
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Detoxifiant natural, pe baza de aloe

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Da Sibel, am vazut si eu dealea aici la mine in market, la produse bio..era cat pe ce sa aiau, da am vrut intai sa intreb..nici num-am uitat la pret
Deci nu a avut un efect mai deosebit?Hmm, mai bine iau o planta de aloe de la vivaio si o mananc frunza cu frunzaE cel mai sigur si naturalSaraca planta
.....Ca ,bine zici....eu,personal m-am c-am pacalit si la greu consumam gelul respectiv...sticla dupa sticla si ma incapatanam sa tin tot tratamentul..docila si supusa........nu, sfatuiesc pe nimeni...bani ,aruncati...si ajungi sa-ti fie lehamite de tot ce este gelatinos ca compozitie....asa ca...fetelor...stati, de-o parte de asemenea produse....este ,numai reclama....si bani ,irositi...etc...etc....Cu planta...cred..ca este o, idee.super buna.... poate ai si rezultate ,constante....mai sti...
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-sibe...i-3587-41.htmlRade,atata timp cat respiri si Iubeste,atata timp cat traiesti !
Sibel H, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 1928 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 637 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat