View Single Post
  #130 (permalink)  
Vechi 25 apr 2012, 20:35:28
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal niculina04

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
unde o sa ajungem?poate niste roboti produsi in laborator oricum stiinta evolueaza pe un drum bun sau pe unul rau nu putem stim pana nu o sa vedem ,poate viitorul copiilor nostrii o sa fie ,nu stiu cum............am vazut si eu chestia cu carnea ,e oribil ,ati vazut s_a produs si robotul care are infatisare aproape identica cu fintele umane si nu mai stiu ce face,asta e viitorul nostru o lume a ....
Poftiiim??? Robot asemanator cu noi?!
Ooo... pai da exact asta ne lipsea... acum s-au trezit... bine mai, dar aveam nevoie de asa ceva RAPIIID ca ne ardea... eu nu stiu... oamenii astia de stiinta nu mai au ce inventa, se plictisesc... sau ce? Se trezesc dimineata... "hmmm... ce sa mai inventam noi azi care nu foloseste nimanui si care pune in pericol omenirea... hmm... gata stiu!... etc."
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]