View Single Post
  #131 (permalink)  
Vechi 30 aug 2010, 12:50:12
Analia's Avatar
Analia Analia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: Paradis, Romania
Date: 165cm, 58.5kg
Mesaje: 627
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Cristine - Stiu ca o sa reusesc

Citat:
Anterior postat de cristine017 Vezi mesajul
Ieri a fost ziua mea de adio pentru fructe ..am mancat o felie de toast graham dimineata cu niste sunca si apoi doar fructe ..pepene ..piersici ,o banana ..un mango si cam atat azi ..daca te uiti pe pagina trecuta cred ..am scris ce am papat la Md si acum mi`am facut creveti sport am facut o ora de aerobic si exercitii cardio intense si mai fac deseara nsite abdomene si pe leg magic ..tie cum iti merge ?ce ai papat ieri ?dar azi ?
Imi place ai ai papat ieri.Fructe!Eu mi-am cumparat kiwi pentru ce nu am mai papat de ceva timp.Chiar...e bun mango?Nu am mancat niciodata,dar vreau sa il incerc.
Bravo pentru sport!E foarte bine,mai ales ca l-ai facut dimineata.
Eu ieri am fost la o nunta si am papat:aperitiv,un polonic de supa si putin piure cu salata de varza si am baut apa.Nu m-am atins deloc de tort sau de prajituri si drept rasplata cantarul mi-a aratat azi -2kg.
Azi am papat la MD iaurt cu musli si nu stiu exact ce o sa pap la pranz.O sa scriu aici dupa ce mananc.
Analia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2136 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1619 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]