View Single Post
  #1333 (permalink)  
Vechi 30 iul 2013, 13:00:42
supermire83's Avatar
supermire83 supermire83 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 iun 2012
Locaţie: venezia / deva, Italia
Vârsta: 41
Date: 162cm, 82kg
Mesaje: 1.703
Aprecieri acordate: 686
Am fost apreciat(a) de 536 ori in 445 mesaje
Implicit Re: Jurnal supermire83

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul

Cantarul merge spre bine,azi mi-a aratat 85kg..ce sa mai ma bucur cand vad in minus..dar ma si tin serios de treaba ca vreau sa ajung odata slabuta...o data la saptamana mai pap cate o inghetata,in ziua libera in rest nu ma abat deloc..

Pfff caldurile sunt groaznice,nu mai pot dormi noptile acu sunt buimaca de somn,sper sa ma lase baba sa dorm dupa masa...de fel dupa 30min ma striga sa ma ridic din pat,ca imi ajunge..ea nu doarme ziua si se plictiseste si nu ma lasa nici p mine.rareori mai prind cate o ora..toate geamurile si usile le tin deschise sa se faca putin curent..de ploaie..nici urma p aici..

felicitari pentru cantar,.....in curand o sa scazi iarasi la 80...si apoi tot mai jos

ce aiurea....nici nu pot sa-mi imaginezi cum rezisti toata ziua cu baba pe cap...dar n-ai ce face ...asta e viata, cateodata trebuie sa strangem din dinti si sa rezistam...poate pana la urma o sa-i gasesti si la iubi tau ceva de munca...si atunci o sa fie mai usor si poate iti gasesti si tu altceva de munca
poate din toamna o sa in gasesc si eu ceva de munca, mai ales ca vrem sa ne mutam in alt oras mai aproape de lucrul lu iubi....cine stie...poate avem noroc
__________________
Jurnal Mirela

Fericirea este un fluture, care, atunci cand este urmarit, este intotdeauna la un pas de a fi prins, dar daca stai linistit, se poate aseza pe tine!