View Single Post
  #136 (permalink)  
Vechi 20 iul 2010, 12:42:06
miha1983's Avatar
miha1983 miha1983 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 ian 2010
Locaţie: arad, Romania
Vârsta: 40
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 171cm, 91.5kg
Mesaje: 693
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Episodul 2:Inca 15 kilograme(19 iulie-19 decembrie)

Citat:
Anterior postat de Gogochic Vezi mesajul
Eu, picioarele nu le am groase, ma rog, sunt bulanoasa, dar in comparatie cu burti, picioarele sunt pe nicaieri..., insa la brate...,as putea concura la haltere...
La mine burta e cea mai grava problema, mai ales ca si daca slabesc, atarna pielea...Pana la urma tot ma operez eu, doar sa ajung la kg-le dorite. Intai, am zis, sa fac eu, tot ce imi sta in putinta si vedem produsul final. Oricum, costum de baie in doua piese nici nu intra in discutie, nici macar la 55 de kg. Mi s-a rupt burti cu sarcina...
si eu am ramas cu putina burta si arata urat mai ales ca eu inainte de sarcina nu am avut deloc burta. oricum eu am peste tot grasime, am si pe brate si aripioare si burta si picioare. din locurile astea vad ca a mai scazut dar din picioare nimik, nici macar un amarat de cm.
miha1983, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2235 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1718 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1461 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]