View Single Post
  #1366 (permalink)  
Vechi 10 apr 2012, 17:59:16
Ema55's Avatar
Ema55 Ema55 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 01 mar 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 167cm, 70kg
Mesaje: 7.863
Aprecieri acordate: 5.648
Am fost apreciat(a) de 4.431 ori in 2.569 mesaje
Implicit Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)

Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
Ema, ma bucur ca fetita ta e mult mai bine. Sanatate multa, multa.

Acum sunt eu extrem de stresata..sotul e la docvtor cu baiatul ca il doar eun picior..si chiar e umflat la os jos la laba piciorului. Eu sunt o mama nebuna si prapastioasa..si credeti-ma ca nu am facu tnimic decand am venit la work..stau cu voi aici si cu ochii pe telefon si astept sa ma sune..Ma rog intruna sa fie bine si sa nu fie ceva rau..sunt o nebunaaaaaa numa' ganduri proaste am in capatana asta.
Multumesc pentru compasiunea aratata si pentru urari. Le-am citi si din urma, Camy draga. Multumesc!
Imi pare rau sa aflu ca, pe langa durerea pricinuita de pierderea catelusului vostru (mi-am exprimat regretul si azi dimineata, cand am aflat) s-a intamplat si acest eveniment cu piciorul baiatului. Te inteleg mai mult decat poti crede. Si eu sunt lafel ca si tine. Si pentru mine copilul e mai presus decat orice altceva pe pamant. O umflatura la laba piciorului poate avea multe cauze. Sa speram ca nu e nimic grav si se poate trata usor. Voi incerca sa fiu optimista pentru tine, sa-ti transmit aceasta stare de a astepta vesti pozitive sau cel putin nu foarte grave.
Te imbratisez cu drag si-ti doresc sa ai parte de vesti bune si-i doresc fiului tau multa sanatate!
__________________