View Single Post
  #1383 (permalink)  
Vechi 06 nov 2010, 10:47:15
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VI

Buna dimineata la fetele mele frumoase!!
sA VAETI UN WEEKEND MINUNAT!!
Eu sunt cam ingrijorata cu urechea asta a mea, fac si ca Aussie(camy) mi se pare ca am toate cele, amajuns cu gandul si la tumoareAsa ca azi am pus mana pe telefon si mi-am facut luni programare la otorinoFug eu de doctori ca de de tamaie, dar cand o vad groasa..asta e, ma duc cu coada intre picioare
Voi ce faceti?eu mananc vreo 8 migdale(le-am spart eu cu manutz mea) si beau unul din ceaiurile noi(loly, mi-am cumparat si eu deala cu chimen si melissa).Acum savurez unul de musetel, melissa si biancospino(spin alb).Cica e de relaxare..sa vad daca ma relaxez sa nu mai ma gandesc ca mor
Habar nu am meniul meu de azi, il las la voia sortii pana in ultimul moment.Va pup inca odata si ma duc sa citesc din urma
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]