View Single Post
  #1392 (permalink)  
Vechi 12 iul 2013, 23:38:02
costina89's Avatar
costina89 costina89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2011
Locaţie: ....., Romania
Vârsta: 35
Date: 164cm, 99.3kg
Mesaje: 2.646
Aprecieri acordate: 1.424
Am fost apreciat(a) de 1.602 ori in 1.090 mesaje
Implicit Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99

Citat:
Anterior postat de diana87 Vezi mesajul
Sa stii ca ai perfecta dreptate in legatura cu pustoaicele de 15-18 ani..eu sunt in spania si aproape de plaja ,iar cand merg ma ingrozesc ce vad..slabe ,da pline de celulita ..desi e logic la cate porcarii baga in ele..si a mai aparut vara asta moda cu pantalonii scurti cu talie inalta si cu fundu pe afara

nu prea mai inteleg de ce isi pun pantaloni,mai bn isi iau doar slipul si o esarfa peste,dar na e mai sexy cand e jumate imbracata.Ai dreptate,la cate prosti baga in ele si sunt sigura ca nu fac sport deloc,nu ma mir ca au valuri valuri de celulita,trist,trist rau....am si eu fete si daca le vad in halul ala,cu celulita le bat cu facaletul pana se duce toata....o pustoiaca trebuie sa aibe un picior frumos nu plin cu celulita,nu am fost eu cn stie ce frumusete ,dar picioare si fund aveam,fara celulita si vegeturi...nu stiu parca feleor din ziua de azi nu le mai pasa deloc de fizicul lor,conteza doar sa aibe haine chiar daca vin ca pe gard si telefoane,iar cat despre baieti....daca vad 20 de fete in jurul lor mai durduli cand vad una mai slaba zic ca aia are ceva,poate o fi bolnava de e asa slaba.
Sa va dau un exemplu....merg la bucuresti si o intreb pe soramea(12 ani)cum arat,sa imi zica sincer ca eu nu ma supar...fata mia sp ca arat super bine,la picioare s aslabesc putin si restul e ok.....cum Dumnezeu sa nu imi spuna ca arat bine cand toate colegele ei sunt durduli bine,mama e si ea cam...durdulie....fetele de la bloc una mai mare ca alta ,fata vede in a arata mai plinut un lucru normal....numai ca ma are pe mine ca sora am restartat-o eu a spus ca se apuca de sport sa faca si ea ceva fund.....asa si baieti daca 80% in fete sunt grasute si cu celulita ,asa e bine ,e normal.Uff cat am scris,sper ca m-am facut inteleasa
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui costina89:
CCristina D (12 iul 2013), diana87 (13 iul 2013), LOREDANA99 (13 iul 2013)