View Single Post
  #1396 (permalink)  
Vechi 19 aug 2010, 22:42:14
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
Fetele mele frumoase si slabute ,mamicile mele dragi ,eu ma retrag ,merg la nani!
Va doresc noapte buna si somnik usor!!!
Noapte buna, scumpo, si la bebel un pupic pe frunte, sa dormiti bine !!
Citat:
Anterior postat de lacramioara2 Vezi mesajul
Hai ca am ras cu pofta citind aventura ta cu dansurile. nici nu pot sa mi-l imaginez pe instructorul burtos fara sa imi dea lacrimile de ras... bietul sotul tau, macar daca te rapea vreun print dansator sa fi fost unul tot fibra

Gazellina mia, o adevarata gazela e instructoarea de dans oriental, face asa frumos din toate celea ale corpului ei incat stau si ma uit la ea si ma minunez cat de frumosi si gratiosi sunt unuii oameni, e atata finete, gratie si sezualitate in fiecare miscare incat uneori mi se pare ca nu voi reusi niciodata sa fiu macar pe sfert ca ea.

Va pup si ma duc la somnic.
Pai si era de ras..Ei, pai ea e profesionista, lasa ca o sa ajungi si tu sa-ti unduiesti soldurile slabute si coapsele fara grasimuta pe ritmul"Shakira Shakiraaaa"
Pupi pupi, somn usor!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]