View Single Post
  #14090 (permalink)  
Vechi 15 nov 2011, 22:52:57
dayanna's Avatar
dayanna dayanna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 10 apr 2009
Locaţie: Manchester, Anglia
Vârsta: 56
Dieta: Vegan
Date: 159cm, 108kg
Mesaje: 4.215
Aprecieri acordate: 1.500
Am fost apreciat(a) de 1.261 ori in 793 mesaje
Smile Re: Slabute si la 40 ani! (etaj VI)

Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
ii spun ok..ii spun macar sa fei spovedania pana la capat. Deci, uite Rozel cum a stat trebusoara ieri la mine in meniu:

am inceput dimineata bine: cu niste cereale fara zahar, fara vinoncoa!! si cu ceva lapte din m igdale!!

am avut si G1: ovaz cu scortisoara

la ora pranzului ma dusei cu fii-mea la restaurant si am mancat: niste salata (avea si ceva paste in ea) si un sandwich mareeee cu legume si pui!

ei..apoi am avut drumul la job 2 si deci corcofetii au intrat in actiune:
- o placinta cu ciocolata si capsuni; o tarta maree cu afine si la sfarsitul jobului 2 o alta tarta mare dar de data asta cu piersici!!

am plecat spre casa unde am avut asa cam ..juma' de kil de crema de zahar ars!! Productie proprie!!!! Am inchiat seara apoteotic cu niste seminte de floareasoarelui prajite..asa cam pana mi s-au inegrit unghiile pe dedesubt!!!

Azi cica sunt cuminte, buna si minunata si ..mai ales DAU SFATURI!!!

Absolut dementialllllll !!!!!!!!!!!!Aia cu crema de zahar ars a pus capac....
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Cred ca a plecat............Mari,fata are apartamentul ei la 3 scari de mine........O s-o ajut sambata dimineata ca vrea sa isi faca si Festanie la casa. Inca nu stiu ce meniu are,dar sigur tort cumpara............
La multi ani pentru Andreea si pentru prietena fiului tau.Sa-i spui lui Andreea ca o pup si-i doresc sa fie fericita , norocoasa, sanatoasa si sa aibe parte de tot ce-si doreste in viata!!!!!!
dayanna, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2250 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1733 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1217 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]