View Single Post
  #141 (permalink)  
Vechi 02 nov 2011, 20:28:27
Bubulina Paula's Avatar
Bubulina Paula Bubulina Paula este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 31 mar 2011
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 30
Date: 171cm, 67kg
Mesaje: 1.172
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 10 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu..Bubulina Paula :*

Citat:
Anterior postat de Madalina Nenciu Vezi mesajul

Hmmm...ocupata, ce sa zic..
Bravo, ma bucur pentru tine!!
Ti-am vazut pozele, care 'grasa' fata mea??Eu nu am vazut decat o super-fata!
Eu, ca sa-ti asa in mare...
In vara m-am oprit din dieta la 61 de kg(asta prin iulie la inceput, cred), asta pentru ca am intrat in concediu, si am vrut sa 'simt' si eu ca tot omul ca-s in concediu.Ei bine, am simtit concediul asta cu vreo 5 kg in plusAsta e, imi asum..n-am ce face, macar cunoasc foarte bine motivul
Ma mandresc insa, ca am ramas la 65 de kg, din vara si pana acum.
De o sapt am inceput din nou Rina, imi place foarte tare!!Vreau sa slabesc pana la 55, acolo ma vad eu OK!!Abia astept...
Te pup!
Oooo, ce frumos suna 65 visezzz dar nici tu nu esti grasa...eu as da orice sa fiu la kilogramele tale
cat despre Rina...e buna! doar ca...daca nu rezisti dimineata cu fructe...e urat pe mine dupa 2 zile ma durut tare stomacu...si m-am lasat pagubasa!
eu vara asta chiar am fost foarte cumintica..am ajuns chiar si la 68 de kilograme...dar bineinteles...nu am reusit sa raman acolo...si acum sunt la 70-71..si vreau si eu 65
Bubulina Paula, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2216 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1699 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1183 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]