View Single Post
  #14167 (permalink)  
Vechi 03 iun 2013, 15:24:44
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
.... neata fete frumoase....o saptamana linistita va doresc cu liniste si bucurie in suflet...
... eu sunt schioapa (vorba sotului,sti povestea cu,calul bun?)...am calcat aseara pe un furtun(din acela gros)si mi-am intors piciorul,a trosnit de numa si m-a durut de am facut pisu pe mine(si nu glumesc)...am coborat in fuga scarile si asta e... l-am vazut de pe terasa pe Pufika morfolaind ceva,am crezut ca se ineaca,are obiceiul tot ce prinde baga in gura,el primise pufuleti si i s-au lipit pe cerul gurii...fata zice sa mergem sa-mi fac o raza...eu inca mai astept...m-a durut azinoapte,ma doare si acum...s-a albastrit si s-a umflat in exteriorul piciorului de nu se mai cunoaste nodul de la incheietura...daca era rupt nu puteam calca..poate e doar intors sau a pocnit un oscior dar nu de tot,intins vreun ligament...
... meniul meu pe azi
dimineata o cana jumate suc grefruit cu lamaie si mar...la o ora dupa 400 ml.lapte cu cacaoo..
adineaori... salata de varza cu piept de pui la gratar...
pe la 2 iaurt cu fulgi,seminte in...
iar cina inca nu stiu...spanac cu ochiuri... ciorba de salata... o salata de rosii,castraveti,ceapa verde,ridichi cu branza rasa... ... habar nu am...
... am facut salata de naut si salata de oua... sunt bune amandoua...si foarte satioase...
... cu kg.sunt in grafic, 59 kg.


Sper ca pana la urma ai fost la doctor!!!!!!!!!!!
__________________
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui rozica1965:
mariana34 (04 iun 2013), VentoFreddo (04 iun 2013)