View Single Post
  #14484 (permalink)  
Vechi 18 ian 2014, 15:19:04
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Drag jurnal,
In sfarsit reusesc sa te vizitez pe ziua de azi. Nu m-am trezit foarte tarziu azidimineata, dar m-am trezit cu niste dureri de cap groaznice!Probabil m-am trezit brusc, din cauza asta au aparut, m-au speriat porcusorii cu galagia, imi cereau mancare,ei nu sunt la dieta
Am luat md cu sorela, iub e la munci, am gatit, am spalat ceva vase si am mai smotruit prin bucatarie, intre timp a venit si iub la masa iar acum am un pic de timp pentru leneveala desi parca ma striga hainele din dulap, sa le aranjez si pe ele Dar mai tarziu, acum nu ma misc din pat. Trec apoi la manichiuri, pedichiuri and stuff, haine, sport, dus si chestii din astea
Maine o iau din loc, back to work, astea au fost zilele libere..... Cam nasol cu asta, sa mergi la serviciu si tot sa nu fii platit. Avem deja 2 luni juma'de neplata si numaratoarea continua ....
Suntem in asteptarea unui apel pentru plecare in Franta. Sper sa avem noroc. Iub a mai fost acolo, deci e obisnuit. De fapt....iub a fost cam peste tot, deci nu ma tem
Cam atat deocamdata, trec la documentari, o iau de la capat cu rochii, marturii, meniuri, etc
O zi frumoasa!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui happygirldiana:
diana87 (25 ian 2014), GCM (19 ian 2014), niculina04 (18 ian 2014), rozica1965 (19 ian 2014)