View Single Post
  #14489 (permalink)  
Vechi 25 ian 2014, 12:43:15
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Ziua buna!
Am lipsit un pic, am fost tura de noapte, am fost prinsa cu ceva curatenie in baie, joi si vineri am gost amandoi liberi si am mers la parintii lui, a fost si ziua cumnatei mele si am facut un mic chef cu ei, cu nasii nostri si sorela mea. A fost un "weekend" tare frumos si relazant. Ne-am simtit bine si ne-am odihnit in acelasi timp, ne-am relaxat si ne-am distrat. Am ajuns acasa tarziu, aseara, pe la 1. Iar azi serviciu, amandoi, bineinteles
Asteptam urmatoarele libere comune fara zapada, pt ca momentan ninge gramada, si o sa mergem sa cunparam verighetele Am gasit niste modele superbe!
Eu sunt bine cu dieta, slabesc desi cu sportul ma intalnesc cam rar.... Deocamdata nu imi divulg greutatea pt ca tickerul e departe de adevar. Ma hotarasem, atunci cand actualizasem tickerul, sa slabesc, sa ma pun la treaba insa am lipsit iar o perioada buna de timp in care mi-am cam facut de cap. Si cum eu pun repede kilele...-au strans. Daaaar deocamdata cantarul merge in jos
Sper sa aveti o zi frumoasa si un weekend si mai frumos!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui happygirldiana:
Anca22 (25 ian 2014), CCristina D (25 ian 2014), diana87 (25 ian 2014), rozica1965 (25 ian 2014)