View Single Post
  #145 (permalink)  
Vechi 30 sep 2010, 20:11:32
dumitritsa91's Avatar
dumitritsa91 dumitritsa91 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 02 apr 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 32
Dieta: South beach
Date: 167cm, 60kg
Mesaje: 170
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Vreau sa fiu mai aproape de slabute:) - Jurnal Dumitritsa

Citat:
Anterior postat de Mari Stanescu Vezi mesajul
A intarziat "cici"? asta e numele pe care l-am pus eu si sora-mea, cand vine Dumi, nu e in regula deloc.. ai fost la doctor? Ce ti-a spus? Din iunie si pana acum, sunt 3 luni. Nu mi se pare in regula.. probabil e ceva hormonal, nu stiu. Acum, daca imi spui ca nu ai fost la doctor, as intra putin la banuieli, dar nu cred ca are rost, pentru ca sunt sigura ca esti o fata desteapta si te protejezi. Ti-am mai spus si ti-o repet: nu se observa acele kilograme in plus, probabil simti tu un disconfort fizic si e normal, dar e posibil ca toate aceste lucruri sa provina tocmai din metabolismul tau.. poate, dupa ce vei afla rezultatul unor analize, vei putea merge la un nutritionist sa-ti recomande el o dieta personalizata.. te pup si tine-ma la curent.. ti-am spus ca imi esti ca o sora
da:-Scred ca asta ar fi cel mai intelept lucru...ar trebui sa merg la doctor.nu prea as vrea s-o trag pe mama dupa mine.nu am discutat cu ea despre relatiile mele intime.si da,ai dreptate,m-am protejat.mi s-a mai intamplat si vara trecuta sa-mi intarzie si tot ma ingrasasem.am fost la control si mi-a dat un tratament.dar inainte sa incep tratamentul am avut un incident si am luat o pastila de dupa si mi-a venit "cici"
cred ca voi merge la un control sapt viitoare cand ajung la bucuresti...

te pup mari