View Single Post
  #1456 (permalink)  
Vechi 09 mar 2011, 16:27:02
Kamyy's Avatar
Kamyy Kamyy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna,fetele
Eu acuma am venit de la targ,am fost cu amica si am mai cunoscut o fata romanca..a fost f frumos,ca e soare si caldutz..NU prea am avut timp de cumparaturi,ca am stat cam mult la barfa la o cafeneaDa toto mi-am cumparat o pereche de ochelari de soare,o bluzita frumusica foc cu umerii goisi un costumas din stofa subtire,da nu l-am probat de lene si e marimea 46..deci cu o marime mai mica decat aveam anul trecut toate lucrurile..si cand vin acasa si-l imbrac e mare..il schimb miercurea viitoare,imi iau 44Si am mai luat blugi la nepotel,nu m-am indurat de ei cand i-am vazut asa frumosi..Am dat 5 euro pe ochelari,15 pe costum,5 pe bluza si 5 pe blugii baiatului.
Si am facut si o boacana,dupa 2 saptamani de dieta in care chiar se vad rezultatele,am papat un sfintisor si am baut 3 degete de bereA dat de pomana prietena mea si nu puteam refuza,nu?Da acu pana deseara papa conform si sper sa uite pancreasul meu de ce am mancat dimineata
Ieri nu am mai intrat,am fost sa ne luam bilete si iupiii!!!Am gasit de pe 9 cum voiam eu si al meu mi-a facut o surpriza,in loc de 1 saptamana stam 2
Pe urma am fost in sat sa vedem carele alegorice,nu a foste cine stie ce..am stat putin ca era si frig,am luat alune calde si am venit acasa..unde ne astepta constructorul la taclale,si am stat de la 7 pana la 11 de vorbaNU stiuc and a trecut timpul,dar am lamurit o groaza de chstii..luni incepe sapaturileDar dupa ce am terminat imi pocnea capul,am inchis si direct la somn
M-am uitat in fuga si prin urma,am vazut ca e iar casuta plina
Ii urez si eu bun venit Adrianei
Si pup toate fetele,succes celor care tin zi de fructe,eu probabil o sa tin maine sa recuperez traznaile de azi..
Spor la treaba tututor si ma bucur sa revad iar pe baricade pe Angi,Ali si Roxy
Ma duc sa agatesc repede niste legume mediterane pt mine,desi nu mi-e foame nu am chef sa sar paranzul..si niste paste pt al meu.Ne vedem mai tarziu,love u girls!!
Pup Emy...sa porti sanatoasa cele achizitionate...costul sa-l schimbi sapt viitoare....
Ma bucur ca ati gasit bilete pt Ro si stati 2 sapt...ce bine...
Las-o in colo de dieta azi...am tot auzit si eu de sfintisorii aia,la noi nu se fac...si am cautata pe net...cand i-am vz ce bine arata imi ploua in gura...si eu dc ar fii avut cineva cu siguranata as fii mancat 2 nu 1 ca tine
Pofta buna!!!!!
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]