View Single Post
  #14768 (permalink)  
Vechi 14 oct 2014, 21:01:04
niculina04's Avatar
niculina04 niculina04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Dy am citit si eu Rina ieri,eram pt prima data dupa un an suparata si infricata ca nu o sa mai slabescla fel ca tine si Codris ma simt umflata toata,ma vad imensa dar nu pot sa-mi revin,la mine stiu ce ar functiona,md=iaurt cu ovaz si ceva in plus.....pranz =salata cu carne,supa de oricare,lapte....gustari:fructe proaspete sau uscate...cina:mancare de legume,salata si obligatoriu proteine....un dulce usor pt moral,si o zi de rasfat pe sapt iar pe zi sa nu depasesc 1300-1400 calori ,eu mananc de la 1600 in sus sport de 5 ori pe sapt ..........acum ce pot sa fac daca nu am indemnare?azi am facut o reteta,o descoperire branza,oua,iaurt,smochine deshidratate,faina integrala si tarate de ovaz,dat la cuptor pana se coace si gataun deliciu,au papat si fetele de au rupt,avem md pt maine......si vreau la munca,astept sa termine sotul munca in deplasare sa avem aici sa pot merge si eu.......
Voi stiti ca sunt de 3 sapt in concurs si n-am slabit 1 gr?
Ei fetele va astept vremuri mai bune pt prosperitateo seara buna!!!!
__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de niculina04; 14 oct 2014 at 21:03:12.
Acest membru apreciaza mesajul lui niculina04:
happygirldiana (21 oct 2014)