View Single Post
  #15006 (permalink)  
Vechi 01 iul 2013, 09:58:59
loralin's Avatar
loralin loralin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: Frankfurt, Germania
Vârsta: 51
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 170cm, 106kg
Mesaje: 3.065
Aprecieri acordate: 60
Am fost apreciat(a) de 273 ori in 104 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de Ema55 Vezi mesajul
Buna dimineata dragutelor!
Sper ca v-ati relaxat suficient in acest wee-kend, mai ales ca vremea a fost capricioasa in majoritatea timpului si locurilor si acum sunteti pregatite pentru un start motivant in noua saptamana.
Urez "La multi ani!" tuturor sarbatoritilor cu ocazia recentei zile "Sf. Petru si Pavel", cu sanatate si bucurii!
Apreciez urarile transmise de voi, pentru ca si eu port numele de Petronela, iar in aceasta zi sfanta am sarbatorit si 19 ani de casatorie.
Am avut un sfarsit de saptamana plin, dar frumos. Acum, insa, e un nou inceput de saptamana, de luna si va doresc tuturor tot ceea ce-mi doresc si mie - sanatate, spor la dieta si activitati fizice, motivatie in urmarea unui stil de viata echilibrat si realizari frumoase!

Pentru ca nu stiam ca a fost o dubla aniversare te felicit inca odata si pentru anii de casatorie impliniti si iti doresc sa ai parte de cat mai multe aniversari ca acestea pana la adanci batraneti .
__________________
A.B.C-ul unei noi vieti-jurnal Loralin
Răspuns cu citat
Urmatorii 6 membri au apreciat mesajul lui loralin:
angela av (02 iul 2013), claudia22 (02 iul 2013), Ema55 (01 iul 2013), kika9 (01 iul 2013), rozica1965 (01 iul 2013), VentoFreddo (01 iul 2013)