View Single Post
  #1501 (permalink)  
Vechi 02 feb 2012, 16:57:22
silviadm's Avatar
silviadm silviadm este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 30 mai 2011
Locaţie: bacau, Italia
Vârsta: 34
Dieta: personalizata/hipocalorica
Date: 164cm, 55kg
Mesaje: 3.744
Aprecieri acordate: 619
Am fost apreciat(a) de 763 ori in 553 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)

Citat:
Anterior postat de pop corina Vezi mesajul
A,,,nu m am gindit sa cumpar shake pt ca nu cred ca am nevoie pt slabit.Am vrut sa cumpar un compus de aloe vera pt baietelul meu de 3 ani care e tare constipat !Citeodata trece 1 saptamina si nu are scaun(caca) .Pediatra de aici mi a prescris laxant si fibra , dar sint satula de laxant ca se invata corpul cu el !!Am incercat multe leacuri babesti si tot degeaba! Kiwi dimineata, suc de portocale pe stomacul gol, minca cereale si piine integrala ca si mine
si tot degeaba!CE SA FAC FETELOR?????
buna corina....3 anisori sati traiasca:*...nush acum dak si pt copii dar la constipatie am auzit ca e buna nuca...dak nu dute la magazinu' naturist pt un ceai de digestiesunt ff bune zici k e pt bebe tausi fa si supica de legume(sau supozitordar asta in cazuri extreme s da)dar dute rapid ca nu e bn s treaca atata timp
apoi tine'l o perioada in legume...nu fructe
__________________
jurnal-silviadm
silviadm, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1932 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1415 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1674 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]