View Single Post
  #1502 (permalink)  
Vechi 07 dec 2010, 00:49:29
Cassy's Avatar
Cassy Cassy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 10 iul 2010
Locaţie: bv, Romania
Vârsta: 27
Date: 162cm, 70.6kg
Mesaje: 1.721
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul


Dante e full si el,dar nu de dulciuri ci de morcovi,castraveti,iarba,mar si mancare specialaAzi i`am facut si lui toate poftele si i`am dat tot ce a vrut



Pai cam asa sunt si eu

Atunci vezi si tu,te limitezi cum poti,dak nu reusesti sa te duci pentru ca ai meditatii fa`ti dekt de 2 ori pe saptamana

AaaaCe uraaatLa mn ai mei au fost avertizati de mult si acum inca pastram traditia aia,chiar dak nu mai cred in moshuSa ma vezi de dimineata ce m`am dus fugutza ca un copil mic la ghete sa vad ce mi`a adus moshuBine..ca mai mult eram curioasa de dulciuri ca mi`a mai adus un fond de ten care il alesesem eu pentru ca mama nu se pricepe,un balsam de corp tot asa,ales de mn si bratzara care mi`o cumparasem cu mami acum cateva zile.Restul de cosmetice si dulciurile erau alese de ea si am preferat sa nu le vad dinainte,sa pastrez surpriza
Pai de 3x pe saptamana pot sigur. Imi fac nelimitat. Poate pe parcurs ma bag si la sauna. N-am fost niciodata. Ai facut? cum e?
Mda, cred ca o sa-i avertizez si eu pe ai mei. Dar ii avertizez degeaba
__________________
Jurnal Cassy--->http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...assy-4746.html

__________________________________________

Mancarea-i un minut pe buze si o viata pe solduri !
Cassy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2208 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1691 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1692 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]