View Single Post
  #1505 (permalink)  
Vechi 21 feb 2012, 18:34:55
rodica2010's Avatar
rodica2010 rodica2010 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 12 iun 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 56
Date: 156cm, 66.6kg
Mesaje: 2.853
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 42 ori in 33 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Alynutei

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul

Ia uite cine a intrat
Rodicut micut ,dragut,mi-e dor de tine iubito,,nimic nu te motiveaza mai tare ca intrarea pe forum. Daca nu intri ,treptat te paraseste entuziasmul si lasi balta totul.Aici imposibil sa nu-ti regasesti ambitia si vointa esti motivata de fete,de reusita unora. Intra mai des,si ai sa-mi dai dreptate,eu te voi sustine, voi fi tot langa tine snur te fac
Te cred ca nu te doare ca nu ai fata langa tine, dar ia partea buna a lucrurilor, bucura-te ca e bine sanatoasa,o poti si vedea cand vrei.
Daca vine la vara , sa te gaseasca slabuta
Alynutule,sa stii ca mi-au mers la inima vorbele tale. Mai ales sfarsitul! De maine o sa-mi vad de dieta cum trebuie,sa o sochez cand s-o intoarce acasa. Si asa azi mi-a zis cineva ca a crezut ca suntem surori(eu si fiica-mea)cand ne-a cunoscut prima oara. Nici nu stii ce bine m-am simtit!
Am gasit intr-o revista o dieta cu morcovi si cred ca o voi adopta. Daca va da rezultate,ti-o voi da si tie.
rodica2010, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1656 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1139 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]