Subiect: Miresici in 2012
View Single Post
  #151 (permalink)  
Vechi 30 mai 2012, 09:22:50
cris85's Avatar
cris85 cris85 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mai 2012
Locaţie: Budapesta/Cluj-Napoca, Ungaria
Vârsta: 38
Dieta: Hipocalorica
Date: 173cm, 63.2kg
Mesaje: 222
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 9 ori in 8 mesaje
Implicit Re: Miresici in 2012

Apoi pana la nunta mai am ceva timp, in 7 octombrie va fi. Noi ne-am logodit in februarie si am reusit sa gasim sala pentru nunta in Cluj tot anul acesta, ceea ce e mare minune.

Cu pregatirile am cam terminat, a mai ramas rochita mea...Ne-am grabit pentru ca noi ne mutasem in Budapesta anul trecut si cu organizatul la distanta a fost putin mai complicat

Cu rochia a fost o adevarata aventura, m-am dus sa probez mai multe pe la magazine si in Cluj si aici si pe langa scorurile destul de mari si faptul ca dureaza 1-2 luni pana iti aduce rochia, nici nu prea mai fac ajustari dupa...asa ca eu m-am hotarat sa o fac la comanda...e mai complicat cu probele, dar macar stii o treaba ca iti vine turnata la final

Tu Danutza cum stai cu pregatirile, cand e fericitul eveniment :*
cris85, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1877 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1360 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1103 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat