View Single Post
  #1514 (permalink)  
Vechi 04 iun 2013, 16:30:42
vio ce doreste sa slabeasca's Avatar
vio ce doreste sa slabeasca vio ce doreste sa slabeasca este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 25 aug 2011
Locaţie: FRUMUSICA, Romania
Vârsta: 51
Date: 167cm, 109kg
Mesaje: 2.799
Aprecieri acordate: 3.082
Am fost apreciat(a) de 2.316 ori in 1.319 mesaje
Implicit Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie

Multumesc din suflet tuturor care ati scris in jurnalul meu si ati fost si sunteti alaturi de mine , si v-ati rugat pentru copilul meu .... l-am adus acasa azi , joi merg la alt spital ,la un doctor neurolog ....restul corpului e bine ..se repara mai repede ,la cap ma rog sa nu fie grav ...mi-e inima stransa cand il vad cum sta trist , se eneveaza din orice , e socat ....urmeaza sa vad recomandarea medicului unde il pot duce pentru un control mai sigur ....poate la Iasi .

I-mi cer scuze ca am facut acest gest de a posta imaginea cu accidentul ,poate nu trebuia asa procedat ...dar ieri de dimineata am avut acest impuls si in momentul in care am trimis imaginea ma rugam sa nu fie primita de administrator ..deja imi parea rau .....

am asa de multe de spus dar nu am putere sa stau aici ...ma intreb ce fac eu la calculator ,eu intram aici sa ma delectez iar acum numai asta nu-mi trebuie mie ......


MULTUMESC INCA ODATA DRAGI SLABUTE PENTRU TOATE URARILE , RUGACIUNILE , CUVINTELE DIN SUFLET ...VA MULTUMESC SI VA DORESC SI EU MULTA SANATATE SI SA DEA DUMNEZEU SA NU TRECETI NICIODATA PRIN ASA EXPERIENTA ........
vio ce doreste sa slabeasca, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2367 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1850 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1593 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui vio ce doreste sa slabeasca:
Ema55 (05 iun 2013), GCM (04 iun 2013), Michelina (04 iun 2013), rozica1965 (04 iun 2013)