View Single Post
  #15290 (permalink)  
Vechi 17 sep 2013, 17:38:38
rommyna's Avatar
rommyna rommyna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: kind of stil de viata sanatos
Date: 150cm, 68kg
Mesaje: 5.544
Aprecieri acordate: 4.292
Am fost apreciat(a) de 3.392 ori in 1.761 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de Madalina Nenciu Vezi mesajul

Măi, măi ce mari ne-am facut...
Si ”noi” am ajuns ieri la 20 de sapt, iar bebe este tot mai energic, iar burtica creste zilnic.. Acum toata lumea ma recunoaste ca sunt insarcinata!Ce emotii am...abia daca am realizat cat de repede a trecut timpul pana acum
Citat:
Anterior postat de Madalina Nenciu Vezi mesajul

Abia astept si eu sa merg la ecograf sa-mi zica odata sexul bebelui... parca stau ca pe ace...
Eu in sinea mea simt ca este baiat, dar sa vedem ce spune si eco..la fel si persoanele care ma vad, imi spun ca baiat este (dupa semne populare), dar pana nu vad cu ochiul meu..
Sa cresteti mari si frumosi in continuare! Am vazut si poza..mai mai, creste burtica, mamica e sexy, avem tot ce ne trebuie

Mie nu mi se pare ca ai burta rotunda jos, asa cum s-ar zice ca este burtica de baietel, dar nici nu conteaza Sanatos sa fie!

Mada, tu i-ai cumparat ceva pana acum pentru bebe?
Citat:
Anterior postat de Antonis Vezi mesajul
Si la mine fetele creste burtica in fiecare zi...baiatu este fff activ in special dimineata si seara iar micile inghionteli se transforma usor usor in ceva mai puternic, vineri mergem si noi la doctor sa vedem ce ne mai zice
Mama ce fortos ai tu! Pai am inteles ca miscarile se tranforma in ghionturi si apoi in lovituri serioase Doctorul o sa zica ca sunteti bine

Ana, tu nu mai pui nicio poza cu burtica? Am facut acum vizionare la fiecare si tu nu ai mai pus o poza din august..pai asa ceva nu-i permis Trebuie musai poza(e)..din toate unghiurile si cu burticile dezvelite

Va pup burtici!
__________________
Jurnal Romina
“People are just as happy as they make up their minds to be.” ― Abraham Lincoln



Ultima dată editat de rommyna; 17 sep 2013 at 17:49:50.
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui rommyna:
rainbow (17 sep 2013)