View Single Post
  #1535 (permalink)  
Vechi 05 mar 2012, 17:51:36
Kamyy's Avatar
Kamyy Kamyy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna,fetele dragi
Am inceput saptamana cu alergatura...am facut dosarul pt gaze si l-am si depus.da ce ma enerveaza e ca acum tre sa astept sa primesc raspuns de la firma de la Ploiesti..adica asa,fara numar..nu se stie cand voi primi ceva raspuns..nicio data,niciun contact,nimi..cica ma contacteaza ei fie pe mail fie prin recomandata
AM venit acasa pe la 3,am stat la o coada sa depun un amarat de dosar cu 5 actede la 12 la 3
Mi-am luat niste reviste de gradinarit si de femei si acu gata,ma odihnesc,le frunzaresc pana ma ia somnul..deseara ma duc la carrefur sa-i iau mamei cadou de 8 martie un aspirator,ca de cand isi doreste..pun bani cu fratii si ii luam
Am papat..azidimi branza afumata cu 3 feliute salam si o ceapa verde,acuma salata de fasole boabe..fasole fiarta cu ceapa,castraveti,ridichi,frunze de ridichi,otet balsamic si ulei de masline si condimente.La cina pui cu ciuperci si daca am nevoie de gustare va fi un gref roz.
Va pup,sa aveti o saptamana frumoasa,azi e luni,cine a avut zi de cantar
Buna iubita....acum vad ce bine stai si tu la capitolul kg.......deci nu sunt doar eu.....am fost azi si mi-am cumparat niste tarate de grau si musli...sa incep sa pap sanatos...poate asa imi trec durerile toate si o sa si slabesc....
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]