View Single Post
  #1540 (permalink)  
Vechi 01 apr 2010, 11:12:10
ras_cristalin's Avatar
ras_cristalin ras_cristalin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Un ras_cristalin mai suplu

Citat:
Anterior postat de mika_me Vezi mesajul
vai iulia...felicitari..eu sunt o mare prostuta..mi-au dat lacrimile..zau...nu stiu de ce..eu tocmai ce papam salta de fructe....si cand am citit ce ai scris...am scapar lingurita in bol, ca mi-au dat lacrimile instantaneu...
ma bucur tare mult pentru tine..maia les ca asteptai acest eveniment..sa fiti fericiti si sa va iubiti mult de tot...cred ca e sublim sentimentul si momentul in care iti pune inelusul pe deget
E superb momentul mai ales cand tremurati amandoi si va vin lacrimile... Sau emotiile lui in caz in care nu ti se potriveste inelul Degetele mele sunt mai groase sus, dar imediat dupa aia se subtiaza, cum ar veni unde e acuma inelul imi vine numai bine... dar pana a trecut de partea mai groasa lui i s-a parut ca nu imi vine Saracu de el, ce emotii... Ce sa mai zic ca pana am terminat de zis si ne-am luat in brate, am transpirat toata... parca luam foc
Citat:
Anterior postat de Adella Vezi mesajul
Ce tareeee ...e super momentul cand iti va cere mana ..nu-l vei uita niciodata ...o emotie care te lasa fara grai ...la noi au inceput toti sa planga ..si sa-l vad pe tata cu ochii in lacrimi a fost minunat el nu plange aproape deloc
Ma bucur enorm pentru tine
Sa aveti parte de multe bucurii si impliniri iar in momentele grele sa nu uitati ca luptati impreuna pentru aceeasi cauzafamilia
Sunt emotionata pentru tine ...sincer
Stiu ca esti mereu ai fost foarte aproape de mine, ai un suflet de aur.
Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul
Felicitari Iulia!!!! Sa il porti fericita si sa ramaneti imrpeuna o viata intreaga!!!

M-am pufnit putin rasul la reactia lui "hai frateee".
Da, a fost cam amuzant. L-am tinut pe jar cateva secunde...
Fetelor, daca nu ma crede maica-mea diseara cand ii zic?
__________________