Subiect: Jurnal diana87
View Single Post
  #155 (permalink)  
Vechi 31 iul 2013, 19:23:42
diana87's Avatar
diana87 diana87 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 iul 2011
Locaţie: Ayamonte, Spania
Dieta: dieta personalizata
Date: 165cm, 57kg
Mesaje: 312
Aprecieri acordate: 608
Am fost apreciat(a) de 218 ori in 159 mesaje
Implicit Re: Jurnal diana87

Hi Hi hi my dear..am trecut sa te salut jurnale si sa las meniul meu aici..deci astazi am facut o mancarica noua din naut si vinetesuper delicioasa a iesit..mama mama eu care inainte nu mancam nici ardei, nici vinete..acuma imi plac mult..si sunt atat de sanatoase..in fine.
Ieri am facut un chec din dovlecel si morcov ,vai cat de bun a putut sa iasa..sotul meu a ramas incantat..nu i-am pus zahar ci stevie si putina miere de albine..fenomenalnu a fost dulce ,numai bun..maine vreau sa fac chiftelute din naut si soia..sa vedem ,sa vedem ce-o sa iasa
Iar acum meniul:
inainte de Md mereu beau pe stomacu gol 2 pahare de 400 g de apa,dupa 1 pahar de suc natural de portocale(stors de mine)
Md:4 feliute de chec dietetic(de obicei mananc si fructe ,dar astazi nu am avut decat putin pepene si l-am lasat pe mai tarziu)
g:2 felii de pepne rosu
Pranz:cum facusem sport nu apucai sa-mi fac ceva sa mananc,deci astazi am sarit peste
g2:1 feliuta de chec+inghetata de fructe(asta nu trebuia da muream de caldura)
cina:mancarica de naut cu vinete,cred ca erau 150 g+1 feliuta mica de paine integrala de casa
am facut astazi burn circuit 1 +burn it off(vai mama m-a omorat chalean)
Pe ziua de astazi ma simt multumita,numai ca am picioarele umflatesi ma streseaza chestia asta
In fine..caldura persista..la plaja nu am mai ajuns astazi..dupa sport m-a luat un somn...dar trebuia sa fac de papa asa ca nu am dormit..poate macar maine ajung la plaja si mai prind bronz...vai am scris un roman intreg..am plecat..besitos jurnale si celor ca ma citesc..

__________________
jurnal Diana87
diana87, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2178 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1404 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui diana87:
Rallara (16 aug 2013)