Subiect: Jurnal diana87
View Single Post
  #156 (permalink)  
Vechi 04 aug 2013, 23:29:53
diana87's Avatar
diana87 diana87 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 iul 2011
Locaţie: Ayamonte, Spania
Dieta: dieta personalizata
Date: 165cm, 57kg
Mesaje: 312
Aprecieri acordate: 608
Am fost apreciat(a) de 218 ori in 159 mesaje
Implicit Re: Jurnal diana87

seara buna jurnale..am trecut sa mai sterg prafu si sa raportez 1 h d sport..ieri si astazi am fost la plajavai ce bine m-am simtit..am si inotat putin..acuma sear mi-am facut sportul deci cam asa burn circuit 2 +hiit 20 class(m-a rupt in bucati chalean) si eu i-am rupt pe vecini cred nu aveam eu in plan pe azi sport ,dar am zis ca fac si cum mi-a venit cheful cam tarziu asta e...maine deja fac dimineata..si mai tare am vrut sa vad ce e de Turbo fire ca l-am pus la descarcat acu vre-o 3 zile(are 51 GB) si abia astazi a fost complet...si chiar imi place..zilele astea am fost cumintica..numai ieri am pacatuit cu niste popcorn..nu mult,dar asta e..incerc sa ma controlez ,acuma seara sotiorul meu iarasi si-a facut popcorn si m-a intrebat daca vreau si l-am refuzat..deci e bine...astazi am mancat bine,am facut si o tarta dietetica,a iesit dementiala..mai am si pt maine si incerc sa pastrez poate si pt poimaine.dimineata ies cu o amica la plimbare ,de fapt cred ca o sa mergem in pas alert,adica un pic de miscare si in acelasi timp sa ne mai spunem of-urile..pe maine as avea in plan si niste vege-burgeri,am gazit o reteta care as vrea neaparat sa o incerc,pt ca am zis sa o lasam mai moala cu atata carne si merge bine asa..saptamana care a trecut nu am facut deloc mancare cu carne,doar sf d sapt am facut o zeama cu carne de pui si un sos cu piept..deci se poate..hai ca am scris un roman..ma duc la culcare ,aaaaa nu ma duc sa fac iarasi un dusulet si la somnic...noapte buna si pupic
__________________
jurnal Diana87
diana87, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2178 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1404 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui diana87:
Rallara (16 aug 2013)