View Single Post
  #15727 (permalink)  
Vechi 16 oct 2020, 20:52:17
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de butterfly30 Vezi mesajul
eu una am fost încântata de ea la început dar deja ma plictisisem.. Fa tu sport, ca și cu brățara și fără tot una e!
Da, da, stiu ca e aceeasi chestie. Dar ziceam ca daca tot am... Aia e, o tin pentru pasi, alarma si alte chestiute. Pacat, totusi.
Citat:
Anterior postat de lidiuta Vezi mesajul
Așa e! Brățara, ca și cântarul, oferă uneori informații false despre slăbit. Pe a mea o folosesc pt ceas, puls aproximativ și nr pași, tot aproximativ.
Fetelor, mai faceți goffre la aparat? Ce rețete diet aveți? Am luat și eu un 3 în 1 de la lidl, grillul mi-a plăcut, l-am testat cu dovlecei.
O seară bună!
Eu nu am mai facut de mult timp, chiar asa, sa scot aparatul la vedere Retete diet si eu as vrea sa aflu, ce am facut pana acum au avut muuulte calorii. Way too much! Peste 400 Dar am urmat retetele din carticica aparatului.
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]